Dijasporaforum
POSTO SU POCELE PRIMEDBE ZA NEKE CLANOVE KOJI NISU NESTO POSEBNO AKTIVNI, RESILI SMO DA DO KRAJA GODINE ISKLJUCIMO SVAKOGA KO SE SAMO SETA PO FORUMU ILI CAK NI TO NE RADI.

UPRAVA FORUMA.

Ja mislim da ovo svi volimo.

Ići dole

Ja mislim da ovo svi volimo.

Počalji od Admin taj Sre 16 Okt 2013, 20:33

[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 16.10.2013

http://dijasporaforum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ja mislim da ovo svi volimo.

Počalji od merdzo taj Ned 21 Sep 2014, 14:21

auuuuuuuu uz ovo treba i da se dobro zalije Very Happy Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
merdzo

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki1965 taj Ned 21 Sep 2014, 18:06

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ala zubi pisaju odmah kad se vide slike
boki1965
Admin
Admin

Broj poruka : 1859
Datum upisa : 09.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ilo6 taj Ned 21 Sep 2014, 21:28

E sada vidite kako ja uzivam kada se kartamo u kafani, ove slike su od kafane gde idem cesce a posto sam mu ja radio stranicu i istu odrzavam mozete zamisliti da me dobro gosti sa pecenjem

[You must be registered and logged in to see this link.]
ilo6
Admin
Admin

Broj poruka : 1779
Datum upisa : 16.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki1965 taj Sre 24 Sep 2014, 15:00

Roki, sad imam jedan razlog vise da te posjetim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
boki1965
Admin
Admin

Broj poruka : 1859
Datum upisa : 09.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics